1. Kaubavalik

Esilehel on välja toodud kõige paremad pakkumised. Ülevalt leiate poe otsingumootori ja menüüst saate valida Teile vajaliku kaubagrupi.

Igas kategoorias avaneb Teile kaubafilter, kus saate täpsustada oma otsingut.

Kui leidsite Teid huvitava kauba ja sobiva hinnaga, siis  võite asetada kauba ostukorvi, vajutades nuppu "Lisa korvi". Seejärel, võite edasi valida kaupa. Kui te olete kaubavaliku lõpetanud, siis vajutage paremal üleval nuppu "OSTUKORV"

Selleks, et Teieni tuua kaup parimate hindadega, ostame kaupa sisse erinevatest ladudest üle Euroopa ja USA. Meie partneriteks on samuti mitmed Eesti ettevõtted.

2. Registreerumine

Te ei pea registreeruma, et osta kaupu. Tehke seda, kui Te soovite jälgida oma tellimusi ja saada hinnaalandust. Kui Te olete esimest korda tellimas, siis peale "Ostukorvi"-s nupu "EDASI" vajutamist, palutakse Teil sisestada oma e-maili aadress, peale seda ka nimi ja tarne aadress. Seejärel vajutage REGISTREERUN. Seejärel JÄRGMINE

Juhul, kui Te olete juba eelnevalt registreerunud, siis seda protseduuri ei ole vaja uuesti teha, lihtsalt logige sisse oma kasutaja emailiga ja parooliga.

3. Tarneviisi valik

Valige teile sobiv tarneviis. Kuna meie tarnijateks on erinevad firmad üle Eesti ja Euroopa, siis võib tarneaeg varieeruda 1 (Eesti) kuni 14 päevani (Euroopa laod). 

4. Makseviis

Valige teile sobiv makseviis.

Arvega tasumise puhul, tuleb Teie emailile tellimuse kinnitus koos arvega, mille eest saate tasuda oma pangast ülekandega. Samuti saate Te tasuda PAYPAL kontot kasutades.


5. Kauba transport

Kauba transport toimub reeglina peale arve tasumist Post24 või Smartpostiga. Kauba saadame Teile teele kohe, kui kaup on vüi jüuab meie lattu. Kallima ja mitte laokauba puhul on meil õigus küsida ettemaksu kuni 100%, olenevalt kaubast.

6. Tellimuse täitmine

Tellimuse täitmise asjaoludest teavitame teid automaatsete emailidega.

7. Garantii

Kõikidele toodetele kehtib aastane tootja poolne garantii, kui ei ole märgitud kauba kirjelduses teisiti.

8. Pretensiooni esitamise õigus

Tarbijale (eraisikule) kehtib VÕS ettenähtud 2 aastane pretensiooni esitamise tähtaeg.

Pretensioone ja avaldusi saab esitada emailiga: info@videovalve24.ee 

NB! Kui Teil on küsimusi helistage palun 56 56 9569, oleme meeleldi valmis Teid juhendama ja konsulteerima. Täname Teie usalduse eest!